endaZZe ile Web Sitesi Sahibi Olmak Çok Kolay

Tasarım ve işlevselliğin mükemmel uyumu burada, endaZZe sizlere komplike web tasarım hizmeti sunar hizmet dahilinde web sitelerinizin sürekliliği sağlanması için en uygun çalışma gerçekleştirilir.
web-site-tasarimi
Web Tasarım Hizmeti Hakkında

Günümüz çağında sabit olmaksızın hemen hemen her şeyin (hizmet,ürün vb.) tanıtımının en iyi şekilde yapıldığı platformlar web siteleri olup gelişen,değişen teknoloji ile birlikte hem web sitesi sahiplerinin, hem de web sitesini ziyaret edenlerin ihtiyaçları,geri bildirimleri, doğrultusunda en güncel,en az hataya sahip, performanslı, arama motorlarında hızlı sonuç veren altyapılar sunulması son derece önemlidir.

Web tasarım hizmetlerimizde özellikle ilk olarak bizimle çalışacak müşterilerimize özel firma felsefemiz dahilinde yaklaşımımız ile sürekliliğin bizim için ne kadar önemli olduğunu vurguluyor ve memnuniyet odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz bir web sitesinde tasarımın çok iyi olması kadar, işlevsellik yani yazılım tarafı altyapı kısmı vb. gibi bölümler çok önem arz etmektedir tekrar altını çizerek söylemek gerekirse web tasarım hizmetinin çok fazla talep görmesinin,

üzerine düşülmesinin, bu hizmetten yararlanmak için arayışa girilmesinin en önemli sebeplerinden biri elbette firma, şahıs vb. gibi her şahısın veya her şirketin ürün/hizmet vs. lerini uluslararası olarak global çapta hızlı,kolay ve daha pratik olarak tanıtması hatta çeşitli özel fonksiyonlar da katarak sadece tanıtım değil direk eticaret gibi satış odaklı,rezervasyon odaklı vb. işlevselliklerle tamamen büyük bir ticaret sistemi olarak da kullanılması sebeplerin en başında gelmektedir.

endaZZe  yazılım olarak bizler bu düşüncelerimizle yıllardır bu sektörde yol almış bulunmaktayız ve çalışmalarımızın sonuçları karşılıklı memnuniyet ile bitmektedir  UI/UX, Boostrap gibi güncel tasarım teknolojileri, yazılım tarafında Php,Javascript,Python,Angular,Node.js vb. gibi bir çok popüler, güncelliğini koruyan diller,framework ler kullanmaktayız bu şekilde projelerinizde süreklilik arz eden, güçlü altyapılı, performanslı, arama motorlarında hızlı sonuç gösteren, ziyaretçiler tarafından beğenilen web siteleri tasarlıyoruz. Ek olarak wordpress,drupal,joomla vb. gibi CMS sistemleri ile çoğu zaman yine projeye ve müşteri bütçesine göre web siteleri hazırlıyoruz.

Daha fazla oku

Sizi Arayalım!

Powered by NEX-Forms
null

Tüm Cihazlar ile Uyumlu

Tüm cihazlardan erişilebilir ve tarafınızca yönetilebilir responsive tasarım
null

SEO Dostu Altyapı

Web sitenizin arama motorlarında ki varlığı için en uyumlu altyapı
null

Performanslı Altyapı

Dinamik çalışan, hızlı açılan, güçlü altyapıya sahip web siteleri
null

Güvenli Altyapı

Güvenlik konusunda endişe yaratmayacak web sitesi altyapıları
Neler Sunuyoruz?

Tam kapsamlı web tasarım çözümleri ile her türlü amaca uygun web siteleri tasarlayabiliyoruz web siteleri tasarlama sürecinde asla proje ayrımı yapılmaksızın güvenlik, performans, çalışma süreci, vb. gibi bir çok ortak konu tüm projelerimizde geçerli oluyor detaylı,prensipli ve titiz çalışıyoruz işimizi tutku ile yapıyoruz sizlerin fikirlerini önemsiyor dikkate alıyoruz kendi yaratıcı fikirlerimizi sizlerle paylaşarak projede daha yararlı neler yapılabilir bunlar hakkında konuşuyoruz.

Genel itibariyle kısaca yaptığımız web sitesi türlerini belirtmek gerekirse bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

    • Kişisel CV,Portföy & Blog Web Siteleri
    • Kurumsal Web Siteleri
    • E-Ticaret Web Siteleri
    • Portal Web Siteleri
    • ve daha fazlası
webtasarim2
null

HAZIR WEB SİTESİ

DAKİKALAR İÇERİSİNDE SİTENİ OLUŞTUR

Teknik bilginiz olmasa bile dakikalar içerisinde endaZZe hazır site aracı ile  bir web sitesi tasarlayabilir ve içeriklerinizi kolayca ekleyebilirsiniz ekonomik fiyatlandırma,hızlı yayına alma gibi avantajlar sunmaktadır daha çok küçük detaylı web siteleri için tercih edilir.

PAKETLERİ İNCELEDEMO OLUŞTUR
null

ÖZEL WEB SİTESİ

İHTİYACINA YÖNELİK SANA ÖZEL SİTE

endaZZe yazılım olarak sizlerin hayal ettiği şekilde ve tamamen özel istekler doğrultusunda size özel web sitesi tasarlayabiliriz şirketimizde yer alan web developer tarafından itina ile web siteniz a dan z ye tüm süreç olarak hazırlanır bununla ilgili olarak destek verilir.

TEKLİF TALEBİ OLUŞTUR

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularına cevap vermek, bizi mutlu eder.

Soru Sor

Evet, kolaylıkla her hangi bir teknik bilginiz olmadan hazır web sitesi aracıyla web sitenizi oluşturabilirsiniz, her hangi bir zorluk yaşamanız durumunda teknik ekibimizden dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Web sitenizi yönetmeniz için tarafınıza sağlanan yönetim paneli son derece basit olmaktadır ve her türlü ihtiyacınızı karşılamaktadır ek olarak her hangi bir zorluk yaşamanız desteğe ihtiyacınız olması durumunda teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Bizlerden, web tasarım hizmeti almanız durumunda ilk yıl için geçerli sadece 1 yıllık alan adınız ücretsiz olarak tarafımızca hediyedir ancak diğer yıllar yenileme ücretleri sizlere ait olmaktadır.

endaZZe yazılım dan satın alacağınız web tasarım hizmeti için tek seferlik ödeme yaparsınız ancak 1 yıl sonrasında diğer yıllar web sitenizin barındırılma vb. gibi ihtiyaçları için standart giderleri tarafınızca karşılamanız gerekmektedir bunlar genel itibariyle ssl sertifikası, hosting ve alan adı öğelerinden oluşur.

Evet, daha önce satın almış olduğunuz mevcut alan adınızı kullanabilirsiniz bunun için sadece NS (Nameserver) olarak adlandırılan isim sunucu adreslerini web sitenizin çalışacağı sunucu adresleri ile güncellemeniz gerekmektedir.

Evet, web siteleriniz tarafınıza açık kaynak olarak teslim edilir ve istediğiniz düzenlemeyi yapabilir yaptırabilirsiniz dilerseniz bizlerden de bu konuda her an destek alabilirsiniz.

Evet, web sitenizi bizim sağladığımız hosting hizmeti dışında farklı firmalardan alacağınız hosting paketlerinde de barındırabilirsiniz.